Оцінка сільськогосподарської техніки схожа по підходу і процесу із такою послугою, як визначення вартості автомобіля чи мотоцикла. Але на відміну від повсякденної експлуатації в особистих цілях або перевезенні вантажів, трактор є спеціалізованим транспортом і має обмеження в використанні.

Що враховує експерт? При визначенні ринкової вартості трактору, експерт завжди враховує його фізичний стан. Також вагоме значення має його пробіг (кількість напрацьованих годин). Важливо якого він типу: звичайний тяговий чи навантажувач, що укомплектований ковшем, іншим підіймальним чи загортальним пристроєм.

Коли потрібна дана послуга від незалежного експерта? Часто таку роботу замовляють фермери чи підприємці, техніку яких не повернули, наприклад, попередньо взявши в оренду. Чи завдали їй збитку або пошкодивши, відмовляються компенсувати витрати. Тобто частіше за все, замовляють саме для пред’явлення в суді. Також звіт про вартість трактору потрібен для бухгалтерського обліку, переоцінка основних засобів, продажу, розділу, зміни власника, перереєстрації, компенсації витрат чи завданого збитку.

Терміни виготовлення оцінки трактора? Які документи потрібні?

Які терміни виготовлення? Виготовляється оцінка трактора, якщо це одна одиниця сільськогосподарської чи будівельної техніки, за одну добу. Бувають випадки, що звіт потрібен терміново. Тому ми запропонуємо в такому випадку послугу «термінове виконання» і виготовимо документи вже в день замовлення.

Готовий звіт ми можемо Вам передати в руки в нашому офісі, що розташований в місті Києві, а також надіслати Новою Поштою в інший населений пункт України. За доставку сплачує замовник.

Які потрібні документи? Нам не обов’язково надавати оригінали документів. Достатньо буде лише якісних ксерокопій чи фото свідоцтва про реєстрацію КТЗ (в народі кажуть техпаспорт), а також документ, що засвідчує особистість замовника (фізичною або юридичної особи).